LUUV - Meie (armastuse) lugu

LUUV on puhas ja aus, samas pisut vallatu ja mänguline.

LUUV on loodud 2017. aastal pereettevõttena, kannustatud imetlusest loodustoodete vastu. Ettevõtte looja Marju Sepp on läbi ja lõhki seotud iluvaldkonnaga – olles kosmeetik ning juhtides ilutoodete müügiettevõtet. Visioon enda tooteliinist küpses enne pikalt ning ideed tulid elust enesest – kuuldes klientide tagasisidet ning nähes võimalust luua oma tootesari vastavalt klientide vajadustele. Marju nägemus on, et kosmeetika on ühest küljest emotsionaalne ja tunnetuslik. Teisalt peab toode vastama kõrgetele ootustele toime osas – VAU-efekt peitub igas tootes. LUUV bränd on koostisest disainini läbimõeldud, moodustades terviku ning pakkudes heaolu nii kehale kui hingele.

Tooted
LUUVi tooteid iseloomustab tõhusus ja puhas koostis – toode peab tegema seda, mis lubatud ja pisut enam. Meie tooted on omanäolised, igas tootes on see miski, mis teeb ta eriliseks. Huvitavad ja mängulised tekstuurid, hoolikalt valitud looduslikud lõhnad, ajatu disain. Oma toodetes kasutame palju põhjamaiseid taimi – astelpaju, kask, jõhvikas, ploom, oder, mesi… Ja nii on ka kujunenud meie tootesarjad – vitamiinirikas ja ergutav sari astelpajuõliga, tasakaalustav sari kase-ekstraktiga, vananemisvastane sari jõhvikaga ning pehmendav mee sari.

Meie tiim ja tootearendus
Meie tiim koosneb oma ala ekspertidest ja entusiastidest. Kõik tooted on kohapeal välja arendatud ning oleme selle üle ääretult uhked. Iga toode on unikaalne ning kannustatud visioonist paremast homsest. Oleme sidunud looduse parimad annid tänapäevase tehnoloogiaga. Meie tootevalikus on näo- ja kehahooldus, käte ja jalgade eritooted, šampoonid ja palsamid, eraldi sari lastele ning meie signatuurtooted – looduslikud isepruunistajad. Meie tooted on innovaatilised ja alati suunatud näoga tuleviku poole.

Sertifikaadid ja tunnustus
LUUV tooted on sertifitseeritud ülemaailmse rangeima Ecocert/COSMOS ökosertifikaadiga. See annab kindlustunde, et meie tooted on algusest lõpuni turvalised ja keskkonnasõbralikud. Hea toode algab kvaliteetsest toorainest. Meie tootmisprotsessid säilitavad tooraine parimad omadused, meie pakendid on taaskasutatavad. Meie jalajälg on väiksem. Uhkusega võime öelda, et LUUV tooteid on märgatud ja auhinnatud mainekatel Green Beauty Awards ja Beauty Shortlist konkurssidel.

Armasta ennast ja armasta oma keha!
LUUVju

LUUV is a family business established in 2017 and we are looking at natural cosmetics with different angles. We believe that natural cosmetics can be functional, comfortable, clean and need no extra effort for using them. Our urge for such products grew from retail sales business, where we saw what can be done differently, what can be done better. We started 4 years ago and now we are the 6th biggest cosmetics manufacturer in Estonia. Our products have been developed in Estonia by our development team of bio-chemists and our main ingredient in every product is love to nature and You. This spring we will launch our first COSMOS Ecocert Natural certified products that shows our determination and quality.

Close
Cart (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.Language