LUUV

LUUV on tehtud puhtast armastusest looduse ja Sinu vastu. See on nagu Sinu sõber, kes annab Sulle sära ja ideid. Kui oled temast eemal, siis igatsed teda. Alati on tal Sulle midagi uut pakkuda. Sul on temaga hea ja kerge olla. Sa ei pea pingutama, sest tema on Sinu poolt igal juhul. Tänu temale tunned end hästi, tema julgustab Sind olema parem ja ilusam. See on nagu armastus esimesest silmapilgust 🙂

LUUV on uuenduslik ja julge kosmeetikabränd, mis on ühtaegu nii looduslik kui armas. Me mõtleme oma tooteid valmistades ka keskkonnale ja inimestele. Seepärast on meie tooted välja töötatud siinsamas Eestis, kus me neid ka toodame. Meie tooted on looduslikud ning need sobivad ka veganitele. Samuti pole meie toodetel pakendeid, et hoida loodust. Me ei pane veebitellimustega kaasa trükitud arvet. Kui Sul on seda väga vaja, siis anna meile sellest teada tellimuse kommentaarides.

LUUV is a family business established in 2017 and we are looking at natural cosmetics with different angles. We believe that natural cosmetics can be functional, comfortable, clean and need no extra effort for using them. Our urge for such products grew from retail sales business, where we saw what can be done differently, what can be done better. We started 4 years ago and now we are the 6th biggest cosmetics manufacturer in Estonia. Our products have been developed in Estonia by our development team of bio-chemists and our main ingredient in every product is love to nature and You. This spring we will launch our first COSMOS Ecocert Natural certified products that shows our determination and quality.

kik_est_logo__1

Keskkonnainvesteeringute Keskuse Ringmajanduse programmi raames on LUUV saanud omale kaasaegse pöördosmoosi seadme ja toetanud EL ökomärgise EcoLabel taotlemist. 

Shopping Cart
Scroll to Top

Liitu LUUV uudiskirjaga

Ole kursis viimaste uudiste ning parimate pakkumistega