Taaskord on käes see aeg aastast, kus talvised vammused saab vahetada kleitide ja seelikute vastu. Ühtlasi toob see kaasa laialdase “pruuniks-teiseks-juuniks” soovi ning selle asemel, et intensiivse ja ohtliku varakevadise päikese alla päevitama rutata soovitame me LUUVis oma kaunis päevitus saada ohutult ja kiiremini hoopiski isepruunistavaid tooteid kasutades.

LUUVi valikust leiab superniisutavad isepruunistavad kuivõlid(3 toonis) ning kiireks päevituseks isepruunistavad vahud (2 toonis). Mis teeb LUUVi isepruunistavad tooted eriliseks? Esiteks – need on 100% looduslikud ja vegan. Teiseks – need ei lõhna isepruunistavatele toodetele omaselt. Kolmandaks – ei määri riideid ega voodipesusid. Neljandaks – need on ohutud kasutada ka rasedatele.

Mis on LUUVi isepruunistavate kuivõlide ja vahtude peamine erinevus? – Tekstuur, toimeaeg, päevituse intensiivsus ja päevituse kestvus

Superniisutavad aaloe baasil kuivõlid on üllatava ja põneva geelja tekstuuriga ning kiiresti imenduvad. Lisaks on need nahka hooldava ja rikkalikult niisutava toimega – ei jäta nahale kleepuvat ega määrivat õlist kihti. Isepruunistavate kuivõlidega tekib päevitus n-ö järk-järguliselt – tulemus nähtav 5-6h pärast. Intensiivistub veel 24h jooksul! 
Kuidas isepruunistavaid kuivõlisid kasutada? Alusta päevitust 2-3 järjestikuse kihiga ning edaspidi jume hoidmiseks piisab värskendamisest 1-2x nädalas. Nipp: näole kerge jume andmiseks soovitame esialgu segada paar tilka isepruunistavat kuivõli näokreemi sisse ja siis tasapisi kogust suurendada.

LUUVi isepruunistavad vahud on toimelt äkilisemad – intensiivsem ja kiirem päevitus juba 3-4 tunniga. Sobivad hästi loomulikult jumekamatele või kiiremaks intensiivsemaks päevituseks. Vahud ei niisuta nahka sügavuti – neile tasub kindlasti lisaks kasutada kehaniisutajat. NB! mitte väga rikkalike ja õliste tekstuuridega, need võivad Su kauni jume ebaühtlaseks muuta! LUUV isepruunistav vaht on – paljudele ootamatult – värvitu, kuid just seetõttu see ei määri riideid ega voodipesusid ega vaja mahapesemist.
Kuidas isepruunistavaid vahtusid kasutada? Enne kasutamist loksuta! Soovitame ühtlase päevituse saavutamiseks kasutada LUUV aplikaatorkinnast. Doseeri kindale 2-3 pumbatäit vahtu, pigista käsi kindas kokku, et vaht jaotuks ühtlaselt ning seejärel kanna ringjate liigutustega puhtale nahale. NB! Väldi veega kokkupuudet 8h!

Kui võrrelda erinevate LUUVi jumetoodete püsivust, siis kuivõlide päevitus püsib kauem. Vahud reageerivad naha pealmistes kihtides – kiirem tulemus, aga ka kiirem kulumine.
LUUVi isepruunistajad on praktiliselt lõhnavabad – taoliste toodete spestiifilisest lõhnast rääkides tuleb tõdeda, et 100% neid lõhnu n-ö eemaldada ei saa! Selle lõhna teke on nahale loomulik reaktsioon koostöös isepruunistavate ainetega, aga seda saab muuta võimalikult vähetuntavaks.  

Kauni ja ühtlase päevituse saavutamiseks ei piisa ainult isepruunistavatest! Oluline on ka naha ettevalmistus – koorimine – ja see, kuidas/millega isepruunistavaid tooteid nahale kantakse. Koori nahka õlivaba! (siis jääb tulemus ühtlane ja kena) kehakoorijaga enne jumetoodete pealekandmist. Päevituse püsivuse pikendamiseks ja ühtlasena hoidmiseks hoolda nahka kindlasti kord nädalas – seejärel kanna värske kiht isepruunistavat nahale. Nii isepruunistavaid kuivõlisid kui ka vahtusid soovitame nahale kanda LUUVi luksuslikult sametise ja vastupidava kahepoolse aplikaatorkindaga. Spetsiaalne kinnas aitab saavutada ühtlase ja täiusliku päevitustulemuse ning ühtlase selle vedelikke mitte läbilaskev sisemine kiht hoiab käed puhtana.

Ohutut päevitamist!
LUUV

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Close
Cart (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.Language