Jah! Sa ei lugenud valesti! LUUVi 100% looduslikud huuleläikepalsamid baseeruvad ainult ja ainult taimsetel koostisosadel (seetõttu ideaalne valik ka veganitele) ning ei sisalda maitse- ega lõhnaaineid. Sisaldavad superniisutavat ploomiõli, mis muudab huuled elastseks ning kandelillavaha, millel on pehmendav toime. Huuleläikepalsameid on hetkel valikus 5 eri toonis ning lillakas-punakas-roosade looduslikud toonid on saadud peedist, redisest ja kartulist. Just nii, Sa ei lugenud valesti – peedist, redisest ja kartulist! Kartul annab näiteks sellise külma lillaka noodi, redisest saab välja võluda erinevaid roosa varjundeid ning peedist – noh, peet on oma olemuselt juba selline särtsakas lillakaspunane, mis võimutsebki punasemates ja lillakamates toonides.

LUUVi huuleläikepalsamite headust ja looduslikkust kinnitab ka ülemaailmselt tunnustatud ja rangelt reguleeritud ECOCERT/COSMOS ökosertifikaat, mis tähendab, et kasutatud on tõesti vaid head ja rangelt kontrollitud toorainet – seda alates pakendist kuni iga üksiku koostisosani.

Lisaks on LUUVi huuletuubid ka rahvusvaheliselt auhinnatud – 2021.aasta maikuus pärjati need Global Green Beauty Awards 2021 konkursi raames hõbedase teise kohaga “BEST VEGAN MAKEUP SILVER WINNER” ning 2023.aasta Global Makeup Awards hõbemedaliga.

Huuleläikepalsamid annavad Su huultele kauni läike ja kerge tooni olles samal ajal ka hooldava toimega. LUUVi huuletuub on n-ö kaks-ühes (2in1) ilutoode: justkui huuleläige, mis sobib ka pidulikuma jumestuse juurde lisada, kuid samas on see siiski ka huulepalsam – niisutades sügavuti ja püsides huulepinnal tunde. Meeldiv on ka nüanss, et LUUVi huuleläikepalsamid absoluutselt ei kleepu!

Oma olemuselt on LUUVi huuleläikepalsamid sellised teistmoodi ja neid on kohe keeruline kategoriseerida – on see huuleläige? … on see huulepalsam? Läige … palsam … läikepalsam …. huuleläikepalsam? Nimeta, kuidas sobib – igatahes on see üks ideaalne valik igapäevaseks kasutamiseks.

PS! Kuna LUUVi huuleläikepalsamid on 100% veevabad, siis on need ideaalsed kasutamiseks aastaläbi, sh ka väga külmade ilmadega püsivad Su huued pehmed, niisutatud ja kaitstud.

Leia enda lemmik LUUVi huuleläikepalsam 5 erineva värvitooni seast:

Sweet on külmema alatooniga õrnroosa (link)
Young on soojema alatooniga õrnroosa (link)
Fun on särtsakas (vaarika)roosa (link)
Perfect on silmatorkavam säravpunane (link)
Secret on aga tumedam lillakas (link)

.
.
.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Close
Cart (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.Language